Uued autod / Uus Tiguan

Tere, uus Tiguan!
 

Saa tuttavaks

Eeltellimine on alanud!

Hind alates:

31 000 € KM-ga

“30 aastat Baltikumis” juubelimudel alates:

34 090 € KM-ga

Avasta uus Tiguan!

See mitmekülgne linnamaastur võlub disainiga, mis on võrdväärselt emotsionaalne ja dünaamiline. 

 • eHybrid

 • IQ.LIGHTS maatriksesituled

 • Taustavalgustus

 • Digitaalne näidikupaneel Pro

 • Esiklaasi näidiku Head-up display

 • Häälassistent

 • Kalluatav ja avatav panoraamkatus

 • DDC Pro

 • Trailer Assist
   

Iga reisi jaoks, olgu see lühike või pikk: uus Tiguan eHybrid

Elektrifitseerivad väljavaated: olgu tegemist igapäevaste asjaajamiste või spontaansete pikkade sõitudega, uue Tiguan eHybridiga jõuate sihtkohta ja ka tagasi palju mugavamalt.

Tänu viimase põlvkonna TSI bensiinimootorile ja täiendavale võimsale elektrimootorile pakub uus Tiguan eHybrid kombineeritud süsteemi võimsust, mis on saadaval kahes variandis. Mõlema variandi prognoositav sõiduulatus elektriga on kuni 100 km. Seega igapäevaelus pole vaja mingeid muudatusi teha. 

Muljetavaldav. Iga nurga alt.

Oma sportliku ja silmatorkava disainiga ei jäta uus Tiguan kahtlustele ruumi: tegemist on linnamaasturiga, mis on valmis kõigiks igapäevaelu väljakutseteks. Mudeli uut siluetti iseloomustavad jõulised proportsioonid ja dünaamilised jooned. Sõiduki ülimuslikkust rõhutavad progressiivse disaini tipphetked, nagu värske välimusega esiosa koos lisavarustusena pakutavate IQ.LIGHT HD maatriksesituledega, lihaseline tagaosa koos LED-valgusribaga ning uus velgedevalik. Lühidalt öeldes avaldab uus Tiguan muljet igas valdkonnas.

Laiendage oma silmapiiri

Lisavarustusena pakutav elektriline kallutatav ja avatav panoraamkatus on tõeline pilgupüüdja. Tänu tohutule klaaspinnale heidab see rohkem valgust kõigile reisijatele ning pakub piiramatut vaadet taevasse.

Liigse päikesevalguse eest pakub aga kaitset katuseluugi elektriline rullkate. Soovite veidi värsket õhku? Katuseluugi esiosa on võimalik üles kallutada või tagasuunas täielikult avada.

Istuge autosse ja jätke igapäevaelu selja taha

Uus Tiguan tervitab teid täiesti uuel tasemel. Siinkohal ei pea me silmas ainult sõiduki kvaliteetset salongi, vaid ka haptiliste nuppudega multifunktsionaalset rooli, uute funktsioonidega keskkonsooli, lisavarustusena pakutavat navigatsioonisüsteemi Discover Pro Max koos 38,1 cm (15-tollise) info- ja meelelahutussüsteemi ekraaniga ning teise istmerea keskmisesse käetoesse integreeritud tahvelarvutihoidikut. Samuti ei tasu unustada taustavalgustust, mis on lisavarustusena saadaval kuni 30 värvitoonis, ega armatuurlaua ja esiuste valgustatud dekoratiivelemente. Arengu ja mugavuse edukas kombinatsioon: uus Tiguan.

Uus sõidukogemus vaid ühe nupuvajutusega

Üleminek sportrežiimilt mugavusrežiimile ja tagasi vaid hetkega? Uue Tiguani sõidukogemuse lülitiga ei saaks see enam lihtsam ollagi. Tänu uutele atmosfääridele piisab vaid ühest nupuvajutusest, et kohandada isegi mitut seadistust korraga – alates õigest taustavalgustusest kuni muusikaedastuse ja kliimaseadme säteteni.

Nii jääb mulje, et oleksite justkui keset sõitu oma Volkswageni välja vahetanud.

 

IQ.LIGHT HD matrix headlights 

Uue Tiguani uuenduslikud IQ.LIGHT HD maatriksesituled võluvad oma enam kui 19 000 individuaalselt juhitava LED-iga isegi sõiduki paigalseismise ajal – ning sisaldavad ka enne ja pärast iga sõitu rakendatavat tervitus- ja hüvastijätuvalguse projektsiooni. Signatuurvalgustust täiendavad muljetavaldavalt radiaatorivõrel ja tagaosas asuvad valgusribad, dünaamilised suunatuled, küljepeeglitest maapinnale projitseeritud motiiviga ümbrusvalgustus ning valgustusega uksekäepidemed.

Nautige märgatavalt paremat sõidukogemust ka öisete sõitude ajal. Teisi liiklejaid ja liiklusmärke saab nüüd veelgi täpsemini kaugtulede otsesest pealepaistmisest kõrvale jätta. Lisaks sellele oskab teie Tiguan projitseerida sõiduteele märgistusi, mis aitavad teid maanteel kitsastest teetöödealadest läbi sõitmisel ja parandavad nähtavust. 

Värvid määratlevad ruume

Sõltuvalt varustusest saate uue Tiguani salongi õrnalt valgustada vaid ühe puudutusega – ning valida selleks kuni 30 värvitooni seast. Mitmed valgusribad ja valgustatud dekoratiivelemendid võimaldavad teil luua isikupärastatud valgustusatmosfääri. Eriliste tipphetkede hulka kuuluvad vastavalt varustustasemele kas valgustatud R-Line’i logo või Tiguani kiri armatuurlaual.

Hilisem funktsioonide täiendamine? Tiguaniga on see nüüd võimalik.

Kohandage hiljem: mitmed Tiguani funktsioonid pole üksnes värskendusvalmis, vaid paljudel juhtudel saab neid täiendusena ka hiljem aktiveerida. Olenevalt sõiduki varustusest on võimalik hiljem aktiveerida näiteks järgmisi lisavarustusena pakutavaid funktsioone.

 • Navigatsioon raadiole Ready 2 Discover

 • Täiustatud kaugtuleregulaator Light Assist

 • Meeleoluvalgustus

 • Dünaamiline taustavalgustus

 • Häälassistent

 • App-Connect

Võte ühendust ja küsi lisa

Kirjuta meile