Ettevõttest

Ettevõttest

Møller Auto on ametlik Volkswageni sõidu- ja tarbeautode müügi- ja teeninduskeskus.

Volkswagen on mainekas ja tarbijate seas hinnatud kvaliteetne autobränd, mida tuntakse kui liidrit innovatiivsete tehnoloogiliste lahenduste, turvalisuse ja keskkonnasäästlikkuse alal. Meie mudelivalikus on autosid igale maitsele ja erinevas hinnaklassis. 

Meie esindustes töötavad koolitatud ja pikaajalise kogemusega oma ala asjatundjad, kes igapäevaselt annavad oma panuse selle nimel, et pakkuda klientidele parimat ostukogemust ja teenindust. 

Teeninduskeskustes teostame hooldus- ja remonttöid, diagnostikat; müüme varuosi ja lisavarustust; pakume autopesu- ja autorendi teenust. Uue auto soetamisel oleme valmis tagasi ostma kliendi kasutatud auto. Seega müüme ka kasutatud autosid. Lisaks oleme ametlik Škoda teeninduspartner.

Møller Auto kuulub Põhjamaade suurimasse, enam kui 80. aastase tegevuskogemusega Norra automüügi pereettevõttesse Møller Mobility Group. Møller Mobility Group tegeleb Volkswagen, Škoda ja Audi impordi, jaemüügi, hoolduse ja finantseerimisega.

Meie automüügi esindused asuvad Norras, Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus, kus 68 edasimüüja juures töötab rohkem kui 4300 oma ala asjatundjat. Baltikumis on meil ühtne ja tugev diilervõrgustik, mis koosneb 14 edasimüüjast, neist neli Eestis: kaks Tallinnas, üks Pärnus ja üks Jõhvis. 

Møller Auto

Vali esindus