Uued autod / Uus Taigo

Uus Taigo

Uuri lisaks

Soodushind alates*

Pagasiruumi suurus

Mootori võimsus

Kütusekulu

Liisingu eripakkumine**

19 050 €

438 liitrit

70-110 kW (95-150 hj)

5,4-6,1 l/100km

Koostöös SEB pangaga 1,95% + 3k EURIBOR

*Liisingu igakuine kuumakse on 228.10 eurot 60 kuulise lepingu korral ja krediidi kulukuse esialgne määr 4.51% aastas järgmistel kasutusrendi tüüpi liisingfinantseerimise näidistingimustel: sõiduk hinnaga 20 769 eurot koos käibemaksuga; sissemakse 2076.90 eurot (10% sõiduki hinnast); jääkväärtus 37% sõiduki hinnast; kasutusse võetav krediidisumma koos käibemaksuga 18 692.10 eurot; intressimäär 4.703% aastas krediidijäägilt (intressimäär koosneb kolme kuu euriborist ja marginaalist 1.95%; 14. märtsi 2023 seisuga oli kolme kuu euribor 2.75300; lepingus fikseeritud euribor võib muutuda iga kolme kuu järel, marginaal on fikseeritud lepingu lõpuni); tagastamine viie aasta jooksul 60 igakuise annuiteetmaksena, jääkväärtus tasutakse liisinguperioodi lõpus; lepingu sõlmimise tasu 250 eurot. Kliendi makstav tagasimaksete summa on 13 686 eurot ja krediidi kogukulu 23 725.97 eurot. Finantsteenuse pakkuja on AS SEB Liising, tegemist on tüüpnäitega ja tegelikud pakutavad tingimused võivad erineda. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega www.seb.ee/liising ja vajadusel konsulteerige pangatöötaja või meie müügikonsultandiga. Teil on õigus alati küsida infot liisingutingimuste kohta ja saada selgitusi nii enne liisingulepingu sõlmimist kui ka selle kehtivuse ajal. Meie müügikonsultandid aitavad teid igas küsimuses. Kampaania kehtib kuni 31.05.2023.

**Pakkumine kehtib 01.02.2023  kuni 31.05.2023

Vali oma uus Taigo laopakkumiste seast!

Vaata

Vaata kampaaniahindu

Hinnakiri

Iseloom. Iga päev.

Uus Taigo. Neile, kes ise oma suuna määravad. Kes eelistavad mõju avaldada, mitte end mõjutada lasta. Kes ei näita mitte ainult stiili, vaid ka iseloomu. Ja kes leiavad tavalisest argipäevast erakordse.

Hind alates 19 050 € koos KM-ga

Uuel Taigol on mitmeid säravaid omadusi.
Siin on ülevaade kolmest:

  • R-Line

R-Line’i varustuseseeria väljendab teie Taigo sportlikku iseloomu välismaailmale.

  • Digitaalne näidikupaneel

Asjakohane teave individuaalselt seadistataval ekraanil.

  • Juhtmevaba App Connect

Lõõgastuge ja kasutage lisavarustuse abil oma nutitelefoni ka teel olles. Kaablit pole vaja.

R-Line

Silmatorkavalt sportlik

Uus Taigo sportlik R-Line-mudel pakub kvaliteetset varustust koos disaini, mugavuse ja tehnoloogia tippdetailidega, muutes välimuse ja interjööri silmatorkavaks.

  • R-Line’i välisilme
  • R-Line’i interjöör
  • IQ.LIGHT – LED-maatriksesituled
  • Interjöörivalgustus
  • Raadio Ready 2 Discover 
  • Must katuseraam (ei sobi kokku lisavarustuses oleva kallutatava panoraamkatusega)
  • 17-tollised valuveljed Valencia*

 

* Meie sõidukitele on standardvarustusena paigaldatud suverehvid. 

Disainipakett "Black Style"

R-Line’i disainipaketiga Black Style näeb teie Taigo välja must nagu öö:
18-tollised Misano* valuveljed ja mustade küljepeeglikorpused, trapetsikujulised kaunistused ja radiaatorivõre ribid. Tumendatud külg- ja tagaaknad muudavad välimuse täiuslikuks.

 

* Meie sõidukitele on standardvarustusena paigaldatud suverehvid. 

Juhtmevaba App Connect

Rakenduste ja sisu mugavaks kasutamiseks tuleb lisavarustusse kuuluv App-Connect teile appi. Muusika, uudised, kaardid ja audioraamatud saadetakse info- ja meelelahutussüsteemi ekraanile ning neid saab seega teie vaateväljas kasutada.

Nutitelefonide ühendamiseks on kolm võimalikku liidest: Apple CarPlay™, Google'i Android Auto™ ja MirrorLink®. Eriti oodatud: Apple CarPlay™ ja Android Auto™ kasutamine koos juhtmevaba ühenduvusega lisavarustuses olevate navigatsioonisüsteemide Discover Media ja Discover Pro ning raadio Ready 2 Discover puhul. Samuti saate App-Connecti hiljem osta ja oma sõiduki In-Car-poe kaudu aktiveerida.

Talverataste komplekt Taigo

Tutvuge pakkumistega

Digitaalne näidikupaneel

Teel on tähtis oluliste asjade jälgimine. Digitaalne näidikupaneel näitab 8-tollise (20,32 cm) diagonaaliga kõrglahutusega värviekraanil tavapärast sisu, nagu spidomeetrit ja läbisõitu.

Digitaalne näidikupaneel Pro võimaldab 10,25-tollise (26,04 cm) ekraani kujundada teie individuaalsete vajaduste järgi. Näiteks saate valida, kas kuvada juhiabisüsteemi visuaalselt või kombineerida navigatsioonikaarti ja meediakuva – seda kõike meeldiva graafika ja animatsioonidega.

Kutsuvalt uuenduslik

Uue Taigo interjöör on kutsuv - armatuurlaua saate Style varustustasemel tellida näiteks värvilise dekooriga.
Life varustustasemel on seadmed hõlpsalt laaditavad ka tagaistmel, kasutades selleks esiistmete keskmises käetoes asuvat USB-liidest. 
Nahkkattega multifunktsionaalne rool on standardvarustuses alates Life tasemest.

Disainipakett "Visual Green"

Toob värvi sisse.

Veidi rohkem värvi? Meie disainipaketiga Visual Green annate interjöörile värske värvikihi.
Sisse istudes tervitab teid Ceramique toonis hele interjöör, Visual Green värvitoonis stiilsed detailid ja rohelised dekoratiivõmblused istmekatetel täiustavad signatuurvärvi.

Interjöörivalgustus 

Asetage juhikoht õigesse valgusesse.

Varustustasemete Style ja R-Line standardvarustuses olev valge taustavalgustus esiuste linkidel ning dekoratiivdetailid ustel ja armatuurlaual loovad kaudse valgustuse abil interjööris meeldiva õhkkonna.

See on mugav ka silmadele: LED-lugemistuled ees ja taga on lisavarustusena saadaval alates varustustasemest Life, sõidukisse istudes juhatab teed LED-jalaruumi valgustus, mis on standardvarustuses varustustasemetel Style ja R-Line.

Kliimaseade Air Care Climatronic

Mugavad reisitingimused kõigile.

Kaasõitjatel on liiga soe, aga teil külm? Kahetsoonilise reguleerimisega saab temperatuuri sättida juhi ja kaassõitja poolel üksteisest sõltumatult. 
Life ja sellest kõrgemate tasemete lisavarustuses olevat kliimaseadet Air Care Climatronic saab puutetundlike pindade abil käepäraselt reguleerida.
Ja see pole veel kõik -  mida aeglasemalt sõidate, seda vaiksem on puhuri töö; kui kasutate klaasipesurit või panete sisse tagurpidikäigu, lülitub süsteem automaatselt õhuringlusrežiimile ja hoiab lõhnad väljaspool sõidukit.
Uues Taigos on kõigil mugav sõita.

Muudetav pakiruumi põrand

Pagasi laadimine on imelihtne.

Vaatamata oma kompaktsele suurusele on uues Taigo muljetavaldavalt palju ruumi.
Muudetav pakiruumi põrand annab täiendava hoiuruumi, samal tasandil olevad laadimislävi ja -pind kindlustavad pagasi lihtsa peale- ja mahalaadimise.

Beats bassikõlar on paigaldatud varurattakoopass, luues sellega pakiruumis maksimaalse ruumikuse.

Laadimiskaabel puudu? Pole probleemi

Uue Taigo Life varustustasemel saab eesmises hoiulaekas oma nutitelefoni induktiivselt ja kaablivabalt laadida. 
Veenduge vaid, et teie nutitelefon toetaks Qi standarit.

 

Kallutatav ja avatav panoraamkatus

Taevalikud vaated

Lisavarustusse kuuluv üle kogu katuse ulatuva klaaspaneeliga elektriliselt kallutatav ja avatav panoraamkatus on juba iseenesest pilkupüüdev. See vaade taevalaotusele on imetabane, lõputu päikesepaiste ja värske õhk.
Valik on teie - saate katust üles kallutada või täielikult avada. Liigse heleduse puhul tuleb appi toonitud klaas ja kvaliteetne ruloo*.

 

* Katuseraami ei saa kasutada, kui valite kallutatava ja avatava panoraamkatuse.

Taigo, avane!

Säästke end taskutest või käekotist autovõtme otsimise vaevast: kui teil on võti kaasas ja te ei ole oma Taigost kaugemal kui 1,5 meetrit, avanevad uksed ja pagasiluuk soovi korral nagu võluväel. Mootori käivitamiseks piisab nupuvajutusest.

Lahendus koguka pagasi probleemile

Kas teie hobi vajab suurt hulka varustust? Uue Taigo puhul see probleeme ei valmista: lisavarustusse kuuluv haakekonks on loodud kuni 650 kg piduriteta või 1200 kg piduritega* haagisele.
Kui te haakekonksu hetkel ei vaja, saate selle hetkega eemaldada ja kaasasolevasse kotti hoiule panna.

 

*8% kallakul 

Tule proovisõidule!

Registreeri siin