Uued autod / Uus T-Cross

Uus T-Cross on kohal

Loe edasi

“30 aastat Baltikumis” juubelimudel alates 23 400 €

Vaata hinnakirja Küsi lähemalt

Teie kaaslane nii igapäevaelus kui ka vabal ajal

Rabav disain, hulgaliselt ruumi kompaktsete mõõtmete juures ning täiustatud tehnoloogia, mis pakub rohkem mugavust nii igapäevasõitudeks kui ka vabal ajal: Uus T-Cross täidab modernse kompaktlinnamaasturi nõuded mängulise kergusega.

Rikkalik põhivarustus

T-Crossi oluliselt täiustatud baasversioonis on nüüd uued LED esi- ja tagatuled, dünaamiline liiklusmärkide kuvamine, digitaalne kokpit ekraanidiagonaaliga 20,3 cm (8,0 tolli) ja uus eraldiseisev teabe-ja meelelahutusekraan diagonaaliga 20,3 cm ja USB-C liidesed. Standardvarustusse kuuluvad autonoomne hädapidurdus Front Assist ning sõidurajahoidmise süsteem Lane Assist.

Registreeru proovisõidule

Rohkem paindlikkust. Rohkem võimalusi. 

Uue T-Crossi kõrge istumisasendiga esiistmed tagavad igakülgselt hea väljavaate. Oma paindliku salongikontseptsiooniga tõestab T-Cross ühtlasi, et on tõeline kujumuutmiskunstnik: liigutatav ja kokkuklapitav tagaiste pakub vajadusel rohkemat ruumi või istumismugavust. Lisaks saab kaassõitjaistme seljatoe soovi korral täielikult alla klappida, mis annab teile veelgi rohkem pagasiruumi. See on praktiline lahendus, kui soovite transportida kuni 2,4 m pikkuseid mahukaid esemeid. Ruumikontseptsioonile panevad punkti panipaigad ja taskud, topsihoidjad ja nutitelefonihoidik keskkonsoolis. 

Muudetav salong 
Tagaistme allaklappimisega pakub uue T-Crossi paindlik salong kuni 1281 liitrit hoiuruumi.

Iseloomuga linnamaastur: T‑Cross

Omanäoline kere, lai radiaatorivõre, suurem kliirens – uus T-Cross on tõepoolest ainulaadne. Eriti kehtib see uue värviviimistluse „Grape Yellow“ kohta. Kapotist tagaosani kulgeb rabav õlajoon. Täiendavaid aktsente pakuvad kroomitud detailid, nagu radiaatorivõre liistud või lisavarustusena pakutavad esitulede äärised. Lisavarustusena on võimalik valida ka esi- ja tagatulede ning Volkswageni logo vahel kulgev elegantne valgusriba. Küljepeeglist projitseeritakse sõiduki kõrvale maapinnale valgusgraafika, mis valgustab ukseesist ala sõidukisse sisenemisel. Kvaliteetsele välimusele paneb punkti matthõbedast tooni põhjakaitse.

Uue T-Crossi veokonksu koormus on tõusnud 55 kg-lt 75 kg-le, lisades 20 kg maksimaalse vertikaalkoormuse suurendamiseks. Tänu sellele lisavõimekusele on uus T-Cross raskemate haagiste vedamisel mitmekülgsem. 

IQ.LIGHT LED-maatriksesituled

Uus T-Cross on juba esimesest silmapilgust tõeliselt särav täht: selle tagavad uuenduslikud IQ.LIGHT LED-maatriksesituled, mis on lisavarustusena saadaval varustustasemetele Life ja R-Line. Maatrikstehnoloogia võimaldab teil sõita pidevalt sisselülitatud kaugtuledega ilma teisi liiklejaid pimestamata. Esitulede ja Volkswageni logo vahel paikneb elegantne valgusriba, mis annab linnamaasturile ainulaadse valgussignatuuri. Paketti kuuluvad lisavarustusena saadaolevad LED-tagatuled koos animeeritud pidurituledega ja integreeritud dünaamiliste suunatuledega, mis näitavad suunda valguse dünaamiliselt voolava liikumisega. 

Juhiabisüsteemid

  • Travel Assist 
  • Park Assist
  • Kohanduva kiirushoidiku ACC ja otsasõidu eest hoiatav süsteem Front Assist
  • Ümberreastumisabi Side Assist ja tagant läheneva sõiduki hoiatus
  • Emergency Assist
  • Tagurduskaamera Rear View
  • Parkimisabi ja manöövril pidurdamine
  • Dünaamiline kaugtuleregulaator Dynamic Light Assist
     

Küsi kõigi kohta lähemalt