Uued autod / Uus ID.7

Uus ID.7

Nüüd kohal.

Vaata lähemalt

Tulevik peitub sõiduulatuses 

Uue täiselektrilise ID.7-ga annab Volkswagen elektromobiilsuse sooritusvõimele uue tähenduse. Volkswageni uut tippkvaliteedi standardit tähistav täiselektriline sedaan ühendab endas suure sõiduulatuse, kiirlaadimise, helde ruumi ja käepärase kasutamise.

Tutvu hinnakirjaga ja küsi rohkem infot meie esindustest

Vaata hinnakirja Küisi lähemalt

Tulge proovisõidule

Registreeruge proovisõidule ja kogege kõike seda ise – kohene kiirendus, uudne ja keskkonnasõbralik interjöör ning palju muud. 

Registreerun

Mängimine asendab ootamise 

Mängude In-Car-rakendusega tundub igasugune ooteaeg ID.7-s meelelahutuspausina. Laadimise panevad hetkega mööduma näiteks erinevad 1990ndate stiilis klassikud. Olgu tegemist pasjansi, male või autode võidusõidumänguga VW Go – tänu info- ja meelelahutussüsteemi 30,5 cm (12-tollise) diagonaaliga ekraanile võidavad kõik.

Mängude In-Car-rakendus Games ei ole eelpaigaldatud, kuid In-Car-poe kaudu saab selle tasuta paigaldada. Selleks vajate Volkswagen ID kasutajakontot ja põhikasutajat, millel on kehtiv   We VW Connecti litsents.

 

Õigel teel. Ning alati ajakohane.

Tarkvarauuendused on arvutist ja nutitelefonist juba tuttavad. Tänu juhtmevabadele uuendustele püsib nüüd ajakohasena ka sinu ID.

Uued tarkvaraversioonid saab mobiilse internetiühenduse kaudu hõlpsasti alla laadida kohe, kui uuenduse info- ja meelelahutussüsteemis kinnitate. See parandab pidevalt kasutamist, töövõimet ja mugavust ning võimalik on lisada lausa uusi funktsioone.

Looge ühendus oma ID.7-ga

We Connecti digiteenused muudavad teie ID.7 ühendatud autoks, kuna püsivalt paigaldatud SIM-kaardi abil saab sõiduk käsu peale kohe võrguühenduse luua. We Connect Plus pakub peaaegu reaalajas teavet liiklustingimuste ja laadimisjaamade ning nende hõivatuse ja lahtiolekuaegade kohta. In-Car-poe kaudu saate oma ID.-le alla laadida ja paigaldada täiendavaid digitooteid ning neid uuendada.

Lisaks annab nutitelefonirakendus We Connect ID. ka liikvel olles ülevaate teie ID.-mudeli kohta käivast olulisest teabest: näiteks saate kontrollida järelejäänud sõiduulatust või seda, kas kõik uksed ja aknad on suletud. Samuti saate mugavalt ja eemalt laadimist käivitada ja peatada ning reguleerida kliimaseadet oma isiklike eelistuste järgi.

Nutikas silmapiir

Uue VW ID.7 elektriline panoraamkatus Smart Glass pakub taevalikke vaateid põhivarustuse osana. Suur klaaspind ei ole lihtsalt pilgupüüdja – seda saab hõlpsasti juhtida katusepolstris asuval funktsionaalsel pinnal käega viibates või ka hääljuhtimise teel ning seadistada kas läbipaistvaks või läbipaistmatuks. Läbipaistvust juhitakse elektrokroomse pingega. 

Funktsionaalsus kõige täiuslikumas vormis 

ID.7 elegantset disaini iseloomustab aerodünaamiline esiosa ja laskuv katusejoon, mis meenutab fastback’i ehk sportsedaani. Sõiduki esiosas asuvad õhuvõtuavad juhivad läbi nende voolava õhu sihikindlalt mööda külgi sõiduki tagaosani. Nii moodustavad need õhukardina, mis rahustab õhuvoolu sõiduki külgedel. ID.7 kaldkatus aitab kaasa väga soodsale õhutakistustegurile ehk cW-väärtusele (vaid 0,237) – tagades väiksema energiatarbe ja suurema sõiduulatuse.

Laadige kiiresti. Sõitke kaugemale.

Sõltuvalt aku mahtuvusest võimaldab uus ID.7 puhtalt elektri jõul sõita kuni 700 km ja on seega valmis peaaegu igaks peatustevabaks teekonnaks. Oma klassi tõhusaima auto saate laadida 10% pealt 80% peale alla 30 minutiga, asuda seejärel hoogsalt uuesti teele ning sõita veelgi kaugemale: tänu täppishäälestusega akuhaldusele ja aerodünaamilisele disainile on uue ID.7 energiatarve vaid 13 kWh / 100 km.

Valgustus peaaegu igale meeleolule

Andke oma ID.-le rohkem isikupära. Valige kümne standardvärvi seast (30 värvi on saadaval lisavarustusena) ning täitke salong õrna valgusega. Nähtavalt valgustatud dekoratiivliistud armatuurlaual, uste siseküljel ja mobiiltelefonihoidikul loovad erilise valgusmeeleolu. Jahedama või soojema tooni üle otsustate teie.

Kogege mugavust

Uus ID.7 pakub küllaldaselt ruumi kuni viiele reisijale. Tänu kvaliteetmaterjalidele ning funktsioonidele, nagu taustavalgustus ja elektriliselt hämardatav panoraamkatus, õhkub mudelist luksusklassi sedaani olemust ning eriti heldet ruumitunnetust – ka teises istmereas. Pakiruumi mahutavus on üle 500 liitri, seega jääb ruumi ka muule kui kõigest hädavajalikule. Uue ID.7 salongimaterjalid ei sisalda põhivarustuses loomseid saadusi, kuid sisaldavad samal ajal rikkalikult ringlussevõetud materjale. Lisaks sellele, nagu ka teiste ID.-mudelite puhul, toimetatakse uus ID.7 klientideni neutraalse süsinikubilansiga.

Ruumi enamaks

Tänu kuni 700-kilomeetrisele sõiduulatusele on ID.7-ga teile kõik teed valla. Lisaks on teil 500-liitrises pakiruumis küllaldaselt ruumi teekonnale lisapagasi kaasa võtmiseks või igapäevasõitudel enama kui lihtsalt hädavajaliku transportimiseks.

See näeb, mis horisondi taga võib oodata

See põhivarustusse kuuluv ohtude eest hoiatav funktsioon toetab juhti kasuliku teabega, sealhulgas hoiatustega ehitustööde ja päästeautode kohta. Car2X-tehnoloogia kasutab suhtlemiseks WiFit (pWLAN). 

Silmad teie pimenurgas

Lisavarustusena pakutav ümberreastumisabi Side Assist oskab teid hoiatada ohtlike ümberreastumiste eest. Küljepeeglis olev LED-märgutuli hoiatab teid pimenurgas oleva või tagantpoolt kiiresti läheneva sõiduki eest.

Kui te annate suunatulega rajavahetuse soovist märku, arvutab süsteem välja, kas mõni neist olukordadest võib teid asukoha ja kiiruse tõttu ohustada ning hoiatab teid sellest silmatorkava vilkumisega. 

Koos reahoidmisabilisega Lane Assist võib see teid toetada ka korrigeeriva roolimisse sekkumisega.

Tagant läheneva sõiduki hoiatus Rear Traffic Alert hoiatab teid parkimiskohalt välja tagurdamisel teie teega ristuvate sõidukite eest. Kui te ei reageeri, oskab süsteem sekkuda ja sõidukit pidurdada, et kokkupõrget leevendada või isegi vältida.

 

Olete huvitatud? Registreeruge proovisõidule ja kogege seda kõike ise.

Registreerun