Uued autod / Uus ID.3

Uus ID.3

Vaata

Elektromobiilsuse evolutsioon  

Uus ID.3 jätkab Volkswageni elektromobiilsuse arendamist: selged välisjooned annavad ID.3-le küpsema välimuse, samas kui salongi iseloomustavad kvaliteetmaterjalid ning paljud standardvarustusse kuuluvad juhiabisüsteemid. See on täiselektrilise liikuvuse tipptase.

Uuendused, mis teevad elu lihtsamaks

Tänu uuele ID. software’i versioonile on modulaarsel elektriajamimaatriksil (MEB) põhineva ID.3 teine põlvkond mitmel viisil küpsem: tarkvara omaduste hulka kuuluvad mugavad laadimisfunktsioonid, nagu Plug & Charge, ning praktilised rakendused, mida saab lisadena soetada ka pärast sõiduki ostmist. 

 

Tutvuge kõigi uute ID.3 mudelitega – varustustasemed, hinnad ja lisavarustuse valikud!

ID.3 Hinnakiri

 

Registreeruge proovisõidule ja kogege kõike seda ise – kohene kiirendus, uudne ja keskkonnasõbralik interjöör ning palju muud.

Registreerun proovisõidule

Uue ID.3 üksikasjad

Hilisema isikupärastamise võimalus

Oma uues ID.3-s saate praktilisi rakendusi täiendustena aktiveerida. Näiteks saate aktiveerida järgmised lisavarustusse kuulvad funktsioonid.

- Navigatsioon raadiole Ready 2 Discover või Ready 2 Discover Max
- Taustavalgustus (mitmevärviline)
- Kliimaseade Air Care Climatronic
- Kohanduv püsikiirushoidik ACC

Saadaolevate pakkumiste üksikasjadega saate tutvuda In-Car-poes ja We Connecti veebipoes.

Mälufunktsioon parkimisabilisele Park Assist Plus. IQ.DRIVE tähistab Volkswagenis kõiki intelligentseid juhiabisüsteeme.

Kui valite mälufunktsiooniga parkimisabilise Park Assist Plus, suudab teie ID.3 tuvastada teega rööpsed parkimiskohad kiirusel kuni 40 km/h ja teega risti olevad parkimiskohad kiirusel kuni 20 km/h. Lisaks saate õpetada oma autole kuni viis eraldi parkimismanöövrit. Kiirusel alla 40 km/h salvestab mälufunktsioon parkimismanöövrid kuni 50 meetri ulatuses. Näiteks selle, kui pargite oma auto varjualuse alla või garaaži. Teie peate oma Volkswageni vaid ühe korra ise parkima ning seejärel parkimismanöövri salvestama. Pärast seda on teie ID.3 võimeline iseseisvalt parkimismanöövrit kordama. Teie peate vaid parkimismanöövrit jälgima ning vajaduse korral sekkuma.

Teedrajav navigeerimine. 

Teie ID.3 võimaldab teil olulistel asjadel silma peal hoida. Liitreaalsusega esiklaasinäidik Head-up Display on lisavarustusena pakutavate salongipakettide osa ning projitseerib olulist teavet tuuleklaasile otse teie vaatevälja. See teave sisaldab näiteks teie hetkekiirust või olulisi liiklusmärke.

Kui valite juurde ka lisavarustusena pakutava navigatsioonisüsteemi, võimaldab liitreaalsustehnoloogia näha virtuaalseid suunanooli teepinnal. Nüüd sobituvad need veelgi paremini keskkonda ning nooled kuvatakse täpselt seal, kuhu te sõidaksite või kus peate pöörama. See aitab teil sihtkohta jõuda vähesema stressiga ning pilku teelt tõstmata.

Lisaks eraldi saadaoleva abisüsteemi Travel Assist assisteeritud sõidurajavahetusele näitab liitreaalsusega esiklaasinäidik Head-up Display ka uusi sümboleid, näiteks ringristmikke, kaugust sihtkohani ja ka aku laetuse taset (SOC). 

Ühenduvus: teie ID. digitaalne ühendus

Ühenduge oma ID.-ga

We Connecti digiteenused muudavad teie ID. ühendatud autoks, kuna sisseehitatud SIM-kaart saab sõiduki soovi korral internetiga ühendada. We Connect Plus pakub peaaegu reaalajas liiklusteavet, samuti teavet laadimisjaamade ning nende hõivatuse ja lahtiolekuaegade kohta. In-Car-poe kaudu saate oma ID.-le ka teisi digitooteid alla laadida, paigaldada ja neid uuendada.

Lisaks pakub We Connect ID. nutitelefonirakendus teile olulist teavet teie ID. kohta ka siis, kui olete liikvel. Näiteks saate vaadata, kui pikaks teekonnaks veel kütust jätkub või kas kõik uksed-aknad on suletud. Samuti saate mugavalt ja eemalt laadimist käivitada ja peatada ning reguleerida kliimaseadet oma isiklike eelistuste järgi.

Õigel teel. Ning alati ajakohane.

Ka uue ID.3 tarkvara viib asjad kõrgemale tasemele. Sõidukile paigaldatakse värskeim tarkvaraversioon juba tehases. See tähendab, et teie saate nautida rohkemaid funktsioone ja ka eriti usaldusväärseid rakendusi. Lisaks sellele tagavad juhtmevabad uuendused, et teie ID. on alati ajakohane. Nüüd saab teie ID. uued tarkvaraversioonid mobiilse internetiühenduse kaudu hõlpsasti alla laadida kohe, kui uuenduse info- ja meelelahutussüsteemis kinnitate. See parandab pidevalt kasutamist, töövõimet ja mugavust, sest süsteem suudab „õppida“ ka uusi funktsioone.

Info ja meelelahutus igaks olukorraks

Soovite mugavalt oma nutitelefoni rakendusi otse sõidukis kasutada? App-Connect teeb selle imelihtsaks. See võimaldab teil kasutada valitud rakendusi ja sisu otse oma Volkswagenis. Rakendused edastatakse Apple CarPlay või Google’i Android Auto tarkvara kaudu juhtmevabalt info- ja meelelahutussüsteemi ekraanile ning neid saab hõlpsasti teie vaateväljas kasutada. Nii on uskumatult lihtne kuulata muusikat või audioraamatuid ning vaadata näiteks uudiseid ja kaarte.  

Laadimine kodus ja liikvel olles 

Uue ID.3 Disain

Täislaiuses põrkerauad, põnevad uued värvitoonid, nagu Dark Olivine Green Metallic, ning elegantsed esiosa detailid annavad uuele ID.3-le täiuslikult värske näo, kaotamata ID.-mudeliperekonna ikoonilist välimust. Kapotil on teravam profiil ja see näitab, et isegi hea disain võib alati paremaks saada – selle veel üheks silmatorkavaks näiteks on uue disainiga tagatuled koos lisavarustusena saadaolevate dünaamiliste suunatuledega. Uuenduslikud IQ.LIGHTi LED-maatriksesituled rõhutavad seda muljet veelgi.  

Vähem samasugust. Rohkem ID.-d. Disainipakett

ID.3 avaldab oma futuristliku välimusega muljet juba niisamagi. Disainipakett viib selle veel ühe sammu võrra edasi: LED-maatriksesituled valgustavad meie jaoks maailma ilma teisi liiklejaid pimestamata. Dünaamiliste suunatuledega LED-tagatuled garanteerivad stiilsed pöördemanöövrid ning toonitud tagaklaasid pakuvad rohkem privaatsust.

Disainipakett sisaldab järgnevat:

- LED-maatriksesituled automaatse tuleregulaatori, halva ilma valgustuse ja tervitusfunktsiooniga
- LED-tagatuled dünaamiliste suunatuledega
- Valgustatud liist esitulede vahel
- Toonitud tagaaken ja tagumised küljeaknad

 

Disainipakett Plus

Uus disainipakett Plus loob teie ID.3-s täiesti uue ruumitunnetuse. Lisaks ülejäänud disainipaketi detailidel on paketis ka peaaegu üle terve katuse ulatuv suur klaaspind. Toonitud klaas hoiab sõidukis meeldivat temperatuuri. Päikesesirm kaitseb tugeva päikesevalguse eest ning seda saab mugavalt juhtida ka häälkäsklustega. Öelge näiteks lihtsalt: „Hello ID., show me the stars,” (Tere, ID., näita mulle tähti) ja päikesesirm avaneb.

Tundke end mugavalt!

Elektrisõidukitele on iseloomulik vaikne sõit. Uue ID.3 lisavarustusena saadaolevad elektriistmed teevad lõõgastava sõidu veelgi paremaks oma massaažifunktsiooniga. Lisaks  võivad kvaliteettekstiilid pakkuda soovitud vastupidavust.

Jätkusuutlik ilma loomsete saadusteta

Uue ID.3 salong on valmistatud standardsena täielikult ilma loomsete saadusteta ning sisaldab arvukalt ringlussevõetud materjale. Näiteks katusepolster ja põrandamatid on valmistatud polüeetersulfoonist (PES), mis on ringlussevõetud PET-pudelitest valmistatud plast. Istme- ja uksekatted on valmistatud peamiselt ringlussevõetud materjalist. Just nagu varasema mudeliga, saate ka oma uue ID.3 puhul nautida süsinikuneutraalset tarnet.

 

Olete huvitatud? Registreeruge proovisõidule ja kogege seda kõike ise!

Registreerun proovisõidule