Uued autod / Täiselektriline ID.5

Täiselektriline ID.5

Tutvu mudeliga

Elegantne vorm

Võimsa elektrilise jõudluse ja voolujoonelise kujuga uus ID.5 on linnamaasturi ja kupee õnnestunud sümbioos.
Juhtmevaba tarkvaravärskendusega annab ta elektromobiilsusele uue tähenduse.

Laadi hinnakiri

Uus ID.5 avaldab muljet futuristliku vormiga, mis ühendab maasturi tugevad küljed kupee aerodünaamilise siluetiga – ilma igasuguste kompromissideta. 

Uue ID.5 silmapaistev välisdisain avaldab muljet elegantse stiili, musta värvi katuse ja hõbedaste disainielementidega, tõmmates sellega endale rohkelt imetlevaid pilke.

Lisavarustusse kuuluvad perfektsed 21-tollised valuveljed täiendavad sõiduki ajakohast stiili.

Rõhutatud tagaspoileriga kupee disainist õhkub atleetlikkust. ID.-embleemidega külgedel ja tagaosal näitab sõiduk, et just tema määrab tempo uuendusliku elektromobiilsuse vallas.

Ruumikas salong

Intelligentselt ja uhkelt disainitud avar interjöör pakub rohkem vabadust ja ruumi kõige jaoks, mis on teile tähtis. 

ID.5 on esimene Volkswagen, mis ühendab sportliku ja elegantse kupeedisaini ID. perekonna omadustega, pakkudes täiesti uuel tasemel ruumitunnetust ja käepärast kasutust. 

Tulemusena vähendab avangardse disaini suurepärane aerodünaamika tuuletakistust, suurendab energiatõhusust ja seeläbi sõiduulatust.

Tänu kompaktsele elektriajamile ootab teid salongis nutikalt kujundatud ruumikontseptsioon – see pakub palju ruumi kõigele, mis päeva jooksul sõidutamist vajab.

ID.5 uuendused ning värskendused toimuvad üle õhu. See rõhutab Volkswageni pädevust tarkvara maailmas. Kõrgkvaliteetne kupee disain tõuseb tavapäraste sõidukite hulgas selgesti esile ja on ainulaadne oma segmendis. Avastage täiselektriline sõitmine inspireerivas vormis.

IQ.LIGHT - Ilmuge säravas valguses 

Uus ID.5 särab kohe esimesest pilgust: lisavarustusena pakutava uuendusliku valgustuslahendusega IQ.LIGHT.

Selle süsteemi maatrikstehnoloogia lubab sõita kaugtuledega, ilma et see pimestaks teisi sõitjaid. Põneva kujuga LED-maatrikstulede ja Volkswageni logo vahele ulatub elegantne valgusriba. Ja see, mis avaldab muljet ees, peaks loomulikult olema esindatud ka tagaosas: paketti kuuluvad lisavarustusena 3D LED-tagatuled koos animeeritud piduritulega ja integreeritud dünaamiline suunatuli, mis näitab kavandatavat suunamuutust voolava valgusena. 

Taevalikud vaated

Lisavarustusena pakutav klaasist panoraamkatus on juba iseenesest pilkupüüdev tänu hiiglaslikule pinnale, mis ulatub peaaegu üle kogu katuse. Veelgi meeldivam on aga takistusteta vaade taevalaotusele. Toonitud klaas tagab ka meeldiva temperatuuri sõiduki sisemuses.

Päikesesirm kaitseb tugeva päikesevalguse eest ja on mugavalt seadistatav ka näiteks hääljuhtimisega. Öelge „Tere, ID., näita mulle tähti,” ja päikesesirm avaneb.

Parvandmetega Travel Assist

Hoiab teid oma sõidurajal. Ja teised ohutus kauguses.

Lisavarustusse kuuluva parvandmetega Travel Assistiga on teiega kaasas äärmiselt kasulik juhiabisüsteem

Parvandmetega Travel Assist hoiab teid oma sõidurajal, säilitab pikivahe eessõitjaga ja kindlustab, et sõiduki kiirus ei ületaks maksimaalseks seatut.

Teiste süsteemide hulgas kasutatakse selleks ka kohanduvat sõidurajal püsimise süsteemi. See süsteem hoiab sõidukit aktiivselt sõiduraja keskel. Parvandmetega Travel Assist õpib juhi sõidukäitumisest ja on suuteline sõidukit hoidma rohkem sõiduraja vasakus või paremas servas, mitte täpselt selle keskel. 

Parvandmetega Travel Assist võib soovi korral anda abi ka sõiduraja vahetusel maanteel. Eeltoodud funktsioonide eelduseks on, et parvandmetega Travel Assist suudab ära tunda sõiduraja märgistuse mõlemal pool.
Kui aga saadaval on ka sõiduandmed teistelt läheduses asuvatelt sõidukitelt, vajab parvandmetega Travel Assist sõiduki teel hoidmiseks vaid ühte sõiduraja joont, nagu on näiteks kitsastel maateedel, kus keskjoon puudub. 

Parvandmetega Travel Assistiga kaasneb ka ennustav püsikiirushoidik ja kurvide läbimise abifunktsioon. Siin saab sõiduki kiirust kohandada vastavalt kehtivatele kiiruspiirangutele ja tee kulgemisele (kurvid, ringristmikud jne).

Teie kodune laadimisjaam: ID.Charger

ID.Chargeriga on laadimisjaam teie oma kodus. See võimaldab teil istuda hommikul oma laetud ID.5 rooli ja alustada päeva täis energiat.  Laadimine toimub siis, kui te magate. ID.Charger on saadaval kolmes versioonis, millel on täiustatud ühenduvus ja intelligentsus: soovi korral on laadija saadaval ka Wi-Fi, 4G ja sisseehitatud elektriarvestiga. ID. Chargeri intelligentseid funktsioone saab juhtida läbi We Charge‘i rakenduses We Connect ID.

Meie paigaldusteenus teeb teie jaoks ka paigaldamise võimalikult mugavaks – alates tasuta veebipõhisest eelkontrollist kuni paigalduse eneseni. Lühidalt – muretu täislahendus ühest allikast. Loomulikult võib ID.Chargeri paigaldada ka mõni muu teie eelistatud elektrik. 

Laadi alla

hinnakiri

Talverataste komplekt ID.5

Tutvuge pakkumistega

Møller Auto

Vali esindus