Uued autod / T-Roc

Uus T-Roc

Vaata lisaks

Uus enesekindluse vorm

Uus T-Roc on rõhutatult terava välisilmega. Interjööris ja kvaliteedis on saavutatud uus tase, tehnilised omadused on täiustatud viimse detailini.  

"30 aastat Eestis" juubelimudel alates:

Pagasiruumi mahutavus

Mootori võimsus

Kütusekulu

29 900 €  koos km-ga

445 liitrit

110-221 kW (150-300 hj)

4,2 - 8,9 l/100km

Tugev iseloom uute elementidega

Uue T-Roci isikupärane disain rõhutab teie enesekindlust ja tugevat isiksust

Sportlikkusest annavad aimu LED-esituled ja kroomitud liistud.

Andke oma T-Roci disainile isikupärane lihv - valige just teile sobiv kaheksa ainulaadse värviviimistluse seast. Perfektse tulemuse saavutamiseks lisage kontrastvärvi katus ja 19-tollised mustad Misano valuveljed.

Talverataste komplekt T-Roc

Tutvu pakkumistega

Jõud tuleb seestpoolt

T-Roci sisemus tervitab teid kvaliteetse varustusega - dekoratiivõmblustega pehme armatuurlaud, puutetundlikud pinnad klassikaliste nuppude asemel, multifunktsionaalne sportrool (R-Line varustusastmes).

Style varustusastmes on istmed kvaliteetse ja atraktiivse Artvelours kattega. Veelgi suuremaks mugavuseks valige uue kujundusega 14-suunalise elektrilise reguleerimise ja istmesoojendusega nahkistmed.

 

Teie abivalmis reisikaaslane

T-Roci uuenduslikud tehnoloogiad aitavad teil sõita ohutumalt ja rahulikult.

Lisavarustuses olev juhiabisüstem IQ.DRIVE Travel Assist. Intelligentne kaasjuht hoiab teie ümber toimuval silma peal ja suurendab sõidumugavust, toetades teid monotoonsetes ja väsitavates sõiduolukordades - ideaalne kaaslane pikkadel reisidel.

Maanteedel suudab IQ.DRIVE Travel Assist hoida teie sõidukit sõidurajal ja säilitada kiirust, võttes samal ajal arvesse ka vahemaad eesoleva sõidukiga.

Lisavarustusse kuuluva topeltsiduriga DSG-käigukastiga saate isegi liiklusummikutes ja pidevate seisakutega liikluses rahulikuks jääda.

 

Enesekindel pilk

Uus T-Roc avaldab muljet oma uuenenud valguskujundusega.

Iseloomulikud LED-päevasõidutuled ja moodsad tumedad tagatuled paistavad kaugelt silma. Lisavarustusena annab valgustusega radiaatorivõre silmatorkavale esiosale erilise välimuse.

Lisaks - taustavalgustus interjööri esiosas ja maasturi signatuuriga logo projektsioon, mis pilkupüüdva efektina valgustab esiukse avamise korral sissepääsuala.

Tumepunased tagatuled annavad modernse viimistluse ja on lisavarustusena saadaval ka dünaamiliste suunatuledega, kus suunda näitab animeeritud valgusriba. 

Parim koht on reserveeritud teile

Nautige sõitu lisavarustusse kuuluval ergoActive-istmel.

Istet saab hõlpsasti oma kehaehituse järgi kohandada, et vähendada pinget seljale, tagada istumismugavus ja maksimaalne lõõgastuse. Alates T-Roc Style’i varustusastmest on ergoActive-istmel Artvelours kate ja elektriline nimmetugi koos massaažifunktsiooniga. 

ergoActive-istmel on lisaks:

  • integreeritud istmesoojendus
  • reguleeritav jalatugi

Multifunktsionaalne rool

Multifunktsionaalse rooliga ei juhi te mitte ainult uut T-Roci, vaid ka raadiot, meediamängijat, hääljuhtimist, telefoni ja digitaalse näidikupaneeli vaateid.

T-Roci varustusastmete Life ja Style puhul on see lisavarustuse osana ka soojendatav ja elegantse nahkkattega.
R-Line varustusastmes ootab teid soojendusega ja puutetundlik multifunktsionaalne sportrool.

Climatronic puutetundliku kasutajaliidesega

Uue T-Roci lisavarustuses olev kliimaseade Air Care Climatronic tagab igati meeldiva õhu.

Juhtimisseadmed ja kuvad on nüüd digitaalsed ning ligipääsetavad puutetundlikult ekraanilt, mis muudab kasutamise äärmiselt käepäraseks ja annab juhikohale eriti modernse välimuse.

Funktsionaalsed juhtsooned tagavad ka sõidu ajal lihtsa ja mugava kasutamise - täiuslik temperatuur on vaid ühe puudutuse kaugusel.

Hoidke pilk teel

Põhivarustusse kuuluv digitaalne näidikupaneel võtab uues T-Rocis kogu teile olulise teabe kokku korraliku graafika abil oma 20,3 cm diagonaaliga värviekraanil.

Multifunktsionaalse rooliga saate sõidu ajal mugavalt juhtida näidikupaneelil erinevaid funktsioone - heli, telefon või juhiabisüsteemid.

Lisavarustusena saate oma T-Rocile paigaldada ka digitaalse näidikupaneeli Pro* - 10,25-tollise kõrg-kvaliteetse ekraaniga pakub see laia valikut võimalusi isikupäraseks seadistamiseks ja lisakuvadeks, näiteks navigatsioonikaardi kuvamine otse rooli taga.

 

*Põhivarustuses alates mudelist T-Roc Style.

Seda heli on raske üle trumbata

Kas teile meeldib mõnikord heli põhja keerata?

Lisavarustusse kuuluva 300 W Beats by Dre helisüsteemiga saate T-Rocis helikogemuse, mida on nii näha kui ka tunda. Kuus kvaliteetkõlarit tagavad suurepärase heli igal istekohal ja täiendava bassikõlari sügavat heli tunnete läbi terve keha. 
Seda kõike saate juhtida sõiduki info- ja meelelahutussüsteemi* kaudu, mis tervitab teid juba sõidukisse sisenemisel Beats by Dr. Dre kuvaga.

 

* 1 Ready2Discover on T-Roc Life’i lisavarustuses, T-Roc Style’i ja T-Roc R-Line’i põhivarustuses Discover Media on T-Roc Life’i, T-Roc Style’i ja T-Roc R-Line’i lisavarustuses Discover Pro on T-Roc Style’i ja T-Roc R-Line’i lisavarustuses

Intelligentne valgustus - IQ.LIGHT

Olenemata sellest, kas olete liikvel päeval, öösel või halva ilmaga – lisavarustuses olevad IQ.LIGHT LED-maatriksesituled tagavad parema nähtavuse.

Dünaamiline kaugtuleregulaator Dynamic Light Assist aitab valgustada kurvilisi teid ja tagab, et vastutulevat liiklust ei pimestata isegi aktiveeritud kaugtulede korral – kõrgtehnoloogilise valgustussüsteemi individuaalsed LED-segmendid garanteerivad parema valgusjaotuse, lülitades neid sõiduolukorrast sõltuvalt eraldi sisse ja välja.
See suurendab nii teie enda kui ka teiste liiklejate ohutust.

Soovid veel infot?

Küsi lisa