Uued autod / ID.4

Täiselektriline ID.4

Küsige pakkumist

30. juubeliaasta eripakkumine alates 41 500 €

Laadi hinnakiri alla

Kas uus ID.4 võidab ka sinu südame?

ID.4 on maailma aasta auto 2021

Parimatest parima väljavalimisel osales enam kui 90 rahvusvahelist autoajakirjanikku 24-st riigist.

Žürii kiitis ID.4 puhulnii keskkonnasõbralikkust kui ka selle uuenduslikke omadusi nagu näiteks liitreaalsusega esiklaasinäidik, miskuvab esiklaasile suunavaid nooli ja muud infot nii, et need sulanduvad autoümbrusega.

(Allikas: www.worldcarawards.com)

Loodud suurteks asjadeks

Revolutsiooniline uus ruumikontseptsioon pakub teile vabadust. Elektriline jõudlus annab inspiratsiooni. Ning käepärane kasutamine teeb kõik niivõrd lihtsaks. Uus ID.4: jõuline nagu maastur, säästlik nagu ID.

Elekter hoiab teid esirinnas

Mugav hommikune sõit kontorisse, kiire laste kooliviimine enne seda, ning õhtul taas koju sõitmine – ühe akutäiega see probleeme ei valmista1. Teil on võimalik valida 52 kWh netomahtuvusega aku varustusevariandis Pure ning 77 kWh netomahtuvusega aku varustusevariandis Pro, mille väljundvõimused on kuni 125 kW (Pure2) ja kuni 150 kW (Pro).

ID.4 Pro Performance’i kliendi saavutatav sõiduulatus: 360–520 km. Tegelikes tingimustes saavutatav reaalne sõiduulatus varieerub sõltuvalt sõidustiilist, kiirusest, mugavusfunktsioonide või abiseadmete kasutamisest, ümbritseva õhu temperatuurist, reisijate arvust / koormusest ja maastikust. Sõiduulatuse vahemik toimib konkreetse sõiduki puhul orientiirina ning väljendab, mida 80% klientidest aasta keskmisena saavutavad. Vahemiku alumine piir hõlmab ka kiirteel mõõduka kiirusega ning talvel madala temperatuuriga sõitmist.

e-tehnoloogia

Kodus laadimine pole kunagi nii lihtne olnud

Kas soovite lõõgastuda, kuniks teie auto laeb? Meie ID. Chargeriga on teil laadimisjaam oma kodus. Saate hommikul oma laetud ID.4 istuda ja alustada päeva energiaga täidetult. Nii lihtne, et saate seda une pealt teha.

Samuti teeme paigaldamise teile võimalikult mugavaks meie pakkumises sisalduva paigaldusteenuse abil. Lühidalt: kõik ühest kohast ning vähem muretsemist. Oma ID. Chargeri saate tellida otse oma Volkswageni esindusest.

• Laadimisvõimsus kuni 11 kW
• Sisseehitatud laadimiskaabel kuni 4,5 m

Hind 840 €
Hind sisaldab käibemaksu ja teie koju paigaldamist, mida pakub Volkswagen Group Charging GmbH (Elli)

Täiskäigul edasi

Igast punasest fooritulest saab uus stardijoon, kus saate kogeda täiesti uut liiki sõidunaudingut. ID.4 elektrimootor kiirendab paigalseisust dünaamiliselt mootori täieliku pöördemomendiga. Näiteks 150 kW süsteemivõimsusega Pro Performance’i varustusega mudelid suudavad teid 0–100 km/h viia vaid 8,5 sekundiga. Ei mingeid käiguvahetusi ega viivitusi – lihtsalt asuge liikuma ja kogege puhast elevust.

Lihtsaks tehtud laadimine

Nüüdsest alates on muretsemiseks palju vähem põhjuseid. We Charge pakub üle Euroopa juurdepääsu rohkem kui 150 000 laadimispunktile, sealhulgas kogu IONITY kiirlaadimisvõrgule. Vaid 7,49 € eest kuus ühendab We Charge teid laadimisjaamadega rakenduse We Connect ID. kaudu ning pakub eksklusiivseid hinnasoodustusi. See võimaldab teil kiirlaadiva ID.4-ga avaliku laadimise hinnaeeliseid kasutada: 3 aasta vältel ilma igakuise alustasuta saate meie We Charge Go tariifi alusel laadida IONITY võrgus eelishinnaga 0,55 €/kWh. We Charge Plusi esindustariif tasub kiiresti ära sagedastele sõitjatele: hetkel kõigest hinnaga 0,30 €/kWh saate laadida elektrit kiireima võimaliku ajaga; igakuine alustasu 3 aastaks on 17,49€.

See sõiduk kõlab uutmoodi

Elektriauto vaikus sõltub täielikult sõidukist enesest. Maanteeliikluse ohutumaks muutmiseks on ID.4 kiirusel kuni 30 km/h salongis vaiksem, väljast on sõidukit veidi selgemini kuulda. See teeb sõiduki jalakäijatele paremini märgatavaks. Futuristlik kompositsioon rõhutab selle visionäärlikku identiteeti ning edastab jalakäijatele ja jalgratturitele samal ajal kunstlikult loodud sõidukimüra kui kuuldavat märki muidu peaaegu hääletust elektriajamist.

Disain

Funktsionaalsus kõige ilusamas vormis

Fantastilise disainikontseptsiooniga linnamaastur koos kompaktauto pöörderaadiusega: ID.4 näitab, kui ahvatlev saab elektromobiilsus olla. Seda tänu täiusliku vormiga 18-tollistele1 või 19–21-tollistele valuvelgedele, lisapagasi jaoks mõeldud katuseraamile, paremat aerodünaamikat pakkuvatele süvendis uksekäepidemetele, lisavarustusse kuuluvatele dünaamiliste suunatuledega 3D-LED-tagatuledele ning veel ühele väga erilisele pilgupüüdjale: lisavarustusse kuuluvale valgusjoonele, mis ulatub esiosast kuni tagaosa uue disainiga Volkswageni logoni.

Valgustus peaaegu igale tujule

Andke oma ID.4-le rohkem isikupära. Valige kümne standardvärvi seast (30 värvi on saadaval lisavarustusena) ning täitke interjöör õrna valgusega. Selle seas ka armatuurlaud, mobiiltelefonihoidik ja uksed. Soovite jahedamat või soojemat valgust – valik on teie.

Tere tulemast avatud ruumi

ID.4 interjöör on nii nutikalt ja ruumikalt disainitud, et see pakub teile ja teie perele muljetavaldavat ruumitunnetust. Seda panete tähele kohe sõidukisse sisenedes: küllaldaselt jalaruumi, muudetav keskkonsool ja mugavad istmed, lisavarustuses ka elektrilise reguleerimise ja mälufunktsiooniga. Ilme võtavad kokku kuni 30,5 cm (12-tollise) diagonaaliga keskne puuteekraan ning puutetundlikku käsitsemist ja vibreerivat tagasisidet pakkuv mitmefunktsiooniline rool. Teie valitud värvides taustavalgustus rõhutab salongi iseloomu. Lõõgastavat sõitu saate täiendavalt nautida lisavarustusse kuuluva kallutatava ja avatava panoraamkatuse abil. 

Eksimatult äratuntav

Lisavarustuses välisstiili paketiga pakub uus ID.4 teile küllaldaselt võimalusi särava välisilme loomiseks, näiteks teile sobiva värvi abil. Siinjuures eriline: teie valitud lisavarustuses metallikvärv kohtub musta astmelise katuse, hõbedase katuseraami ja C-piilariga. Värvisignatuur, mis mängib kontrastidega. Just nagu ID.4 isegi.

Mugavus

Taevalikud vaated

Terve katuse laiuse suure klaaspaneeliga on lisavarustusse kuuluv kallutatav ja liuglev panoraamkatus juba ise pilgupüüdja. Veelgi meeldivam on aga takistusteta vaade taevalaotusele. Toonitud klaas tagab ka meeldiva temperatuuri sõiduki sisemuses. Päikesesirm kaitseb teid tugeva päikesepaiste eest. Päikesesirmi on võimalik ka äärmiselt mugavate häälkäskluste abil juhtida. Öelge “Hello, ID., show me the stars” ja päikesesirm avaneb.

Mugav sisenemine

Tänu lisavarustusse kuuluvale süsteemile Keyless Access tuvastab ID.4 sõidukivõtme teie taskus ja avaneb kohe, kui teie käsi uksekäepidemele läheneb. Ning tänu lisavarustuses olevale Easy Open & Close anduriga juhitud pakiruumi avamisele läheb elektrilise pakiruumiluugi avamiseks või sulgemiseks vaja vaid jalaviibet sõiduki tagaosa all. Nagu näete: uuenduslikud tehnoloogiad teevad paljusid asju lihtsamaks.

Öelge oma ID.4 tere

Ärge laske end enam kunagi sõitmise ajal nuppudel ja lülititel segada. Hoidke pilk teel ja kontrollige mugavate häälkäskluste abil väga hõlpsasti näiteks raadiot, lisavarustuses navigatsioonisüsteemi või oma telefoni. Lihtsalt lausuge „Hello ID.“, ja süsteem saab teist aru.

Varustatud teie varustuse tarvis

Kas teie hobi vajab suurt hulka varustust? Peate tööl paljusid esemeid transportima? ID.4 puhul see probleeme ei valmista: lisavarustuses haakekonks on loodud kuni 750 kg (piduriteta) või 1000 kg (piduritega) haagisele. Kui te haakekonksu hetkel ei vaja, saate selle vaid mõne lihtsa sammuga põrkeraua alla peitu liigutada.

 

 

Registreeru proovisõidule - saa autoga ise tuttavaks!

Registreeru proovisõidule